Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
pl:dydaktyka:jimp2:2017:labs:dziedziczenie2 [2017/05/14 17:29]
mwp [Ćwiczenia]
pl:dydaktyka:jimp2:2017:labs:dziedziczenie2 [2019/06/27 15:50] (aktualna)
Linia 110: Linia 110:
     - Problem kolejny to taki, że student nie może wybierać z nieograniczonej liczby produktów, bo jest spóźniony na before-party. Wchodzi więc do sklepy i przebiega dział z prowiantem mijając 20 półek. Nie wie co leży na nich i biegnąc musi zdecydować,​ czy losowo wystawiony na półce produkt zabrać, czy nie ;)     - Problem kolejny to taki, że student nie może wybierać z nieograniczonej liczby produktów, bo jest spóźniony na before-party. Wchodzi więc do sklepy i przebiega dział z prowiantem mijając 20 półek. Nie wie co leży na nich i biegnąc musi zdecydować,​ czy losowo wystawiony na półce produkt zabrać, czy nie ;)
     - Po zakupach, student musi również uszeregowac prowiant w kolejności jego spożywania ;)     - Po zakupach, student musi również uszeregowac prowiant w kolejności jego spożywania ;)
-  - [5 punktów] Dokończyć zadanie z [[https://​pl.wikipedia.org/​wiki/​Serializacja|Serializacją]] klas Building i Room i zdefiniowanymi serializatorami XmlSerializer i JsonSerializer. Zdefiniować również BuildingRespository repozytorium przechowujące listę wszystkich budynków, z możliwością zapisania stanu wszystkich jego obiektów do przekazanego w parametrze Serializatora (metoda: void StoreAll(Serializer *serializer) const). W docelowej aplikacji powinna się oczywiści znaleźć stowarzyszona metoda odczytująca zserializowane dane i wczytująca z pliku zapisany stan aplikacji, ale nie jest to już objętę pracą domową :)+  - **[5 punktów] Dokończyć zadanie z [[https://​pl.wikipedia.org/​wiki/​Serializacja|Serializacją]] klas Building i Room i zdefiniowanymi serializatorami XmlSerializer i JsonSerializer. Zdefiniować również BuildingRespository repozytorium przechowujące listę wszystkich budynków, z możliwością zapisania stanu wszystkich jego obiektów do przekazanego w parametrze Serializatora (metoda: void StoreAll(Serializer *serializer) const). W docelowej aplikacji powinna się oczywiści znaleźć stowarzyszona metoda odczytująca zserializowane dane i wczytująca z pliku zapisany stan aplikacji, ale nie jest to już objętę pracą domową :) Repozytorium musi udostępniać też przeciążony operator[] tablicowy zwracający optional<​Building>​ (std::​experimental::​optional w C%%++%%14)**
pl/dydaktyka/jimp2/2017/labs/dziedziczenie2.1494775783.txt.gz · ostatnio zmienione: 2019/06/27 15:52 (edycja zewnętrzna)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0